Elmax - Witamy
Zapraszamy
strona główna
Firma „ELMAX” S.C. powstała w 1997 roku. Firma prowadzi działania głównie na na terenie woj. Zachodniopomorskiego, ale podejmujemy się również prac takich jak instalacje elektryczne czy teletechniczne w innych rejonach polski.
O nas


Z połączenia firm „ELEKTROAUTOMAX” oraz „AMONIT” powstała firma „ELMAX” S.C. Krzysztof Andryszewski & Andrzej Monit która działa na rynku od 1997 roku.
W początkowym okresie głównym przedmiotem działalności były prace instalacyjne i elektryczne. Z czasem rozszerzyliśmy naszą działalność o prace teletechniczne związane z telewizją kablową, z którą to współpracujemy do dnia dzisiejszego.

W pracy naszej stawiamy na rozwój i kreatywność naszej firmy oraz pracowników. Inwestujemy nie tylko w naszych ludzi poprzez szkolenia, lecz także poprzez zakup sprzętu, który pozwala nam nie tylko podnosić wydajność i jakość naszej pracy, a także podnosi poziom bezpieczeństwa, który nie jest nam obojętny. Wychodząc naprzeciw technologii i zapotrzebowaniu na rynku usług elektrycznych i energetycznych ciągle rozszerzamy zakres naszych usług korzystając z najnowszych dostępnych technologii.

Stosujemy materiały najwyższej jakości, które posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.
Na życzenie klienta oferujemy dostęp do szerokiej gamy materiałów zarówno krajowych jak i zagranicznych.


Odwiedź stronę Pajączka